SKEPPSMODELL. "Scanscot", 1900-talets 3:e kvartal.

1924505. SKEPPSMODELL. "Scanscot", 1900-talets 3:e kvartal.

Skepp av trä, med detaljer i textil, plast och metall.

94 x 23 x 17 cm.

Överlag god kondition, smärre bruks-betingat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

94 x 23 x 17 cm.

Antal besök: 798