PARTI LINNE. 16 st. Dukar och handdukar. Bla Kävlinge linneväveri.

192436. PARTI LINNE. 16 st. Dukar och handdukar. Bla Kävlinge linneväveri.

10 st handdukar i vitt linne
5 st dukar varav ett par större
1 st duk i originalförpackning från Kävlinge linneväveri i färgen Champagne, storlek 115/115 cm och numrerad 721.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 st handdukar i vitt linne

Bruksskick.

Antal besök: 2 458