SNUSDOSOR, 3 st, silver bl.a. JT Palmgren, Norrköping. 1873.

192396. SNUSDOSOR, 3 st, silver bl.a. JT Palmgren, Norrköping. 1873.

Palmgren, mått 100 x 53 mm, vikt 114 gram. Dosa, svensk stämel, gravyr, 1899, mått 55 x 33 mm, vikt 34 gram. Dosa, GAB, mått 90 x 45 mm, vikt 91 gram.

Slitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor.

Antal besök: 1 978