MATSALSGRUPP, 7 delar, furu, 1900-tal.

192391. MATSALSGRUPP, 7 delar, furu, 1900-tal.

Bockbord. Rektangulär skiva på kopplat underrede. Längd 180, bredd 100, höjd 77 cm.
Stolar, 6 st.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, 6 st.

Bruksslitage.

Antal besök: 521