SNUSDOSOR, 2 st, silver, importstämplar. 1900-tal.

192387. SNUSDOSOR, 2 st, silver, importstämplar. 1900-tal.

Mått 90 x 50. En dosa bär gravyr.

Slitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor.

Antal besök: 6 117