Chiffonje, björk, björkrotsfaner. Mittskåpet öppnas med lönnknapp Bredd 78 cm Djup 46 cm Höjd 137 cm.
Ålders, bruksslitage, fläckar , mindre fanersläpp.
Nyckel/nycklar finns.