SNUSDOSOR, 3 st, silver, importstämplar. 1900-tal.

192372. SNUSDOSOR, 3 st, silver, importstämplar. 1900-tal.

Mått 75 x 40 (2 st) respektive 80 x 45. Vikt 176 gram.

Slitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor.

Antal besök: 592