Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
ALFRED PREHN. Tupp och höns, olja på duk, signerad.
192359. ALFRED PREHN. Tupp och höns, olja på duk, signerad.
31 x 26 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 26 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 251