CASSONNET. Bläckställ, brännförgyllt, 1800-talets sista fjärdedel, signerad.

192328. CASSONNET. Bläckställ, brännförgyllt, 1800-talets sista fjärdedel, signerad.

Längd 24 cm, bredd 13 cm
Glasinsats saknas
Signerad Cassonnet.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 24 cm, bredd 13 cm
Glasinsats saknas
Signerad Cassonnet.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 867