PEPPERBOX, mässing med valnötsskaft, stämplad IEH, J. Engholm, 1800-talets mitt.

192323. PEPPERBOX, mässing med valnötsskaft, stämplad IEH, J. Engholm, 1800-talets mitt.

Längd 20 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 20 cm.

Slitage.

Antal besök: 901