KAFFESKEDAR, 12 st, silver, Fritz Olsson, Luleå. 1960-tal.

192319. KAFFESKEDAR, 12 st, silver, Fritz Olsson, Luleå. 1960-tal.

7 skedar 830 silver, 5 skedar Bolidensilver. Längd 12 cm. Vikt 166 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 744