BÄGARE, silver, Cornelius Zitski, Stockholm. 1736.

192305. BÄGARE, silver, Cornelius Zitski, Stockholm. 1736.

Konisk. Invändigt förgylld. Tvärräfflad fot. Höjd 10 cm. Vikt 97 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 021