HÖRNVITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

19230. HÖRNVITRINSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

Nyckel finns.
Längd 65, djup 38, höjd 182 cm.

Slitage, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel finns.

Slitage, smärre fanerskador.

Antal besök: 783