FIGURIN, silver, häst och släde. Vikt 360 gram.

192286. FIGURIN, silver, häst och släde. Vikt 360 gram.

Svenska importstämplar. Längd 26, höjd 8,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 976