SOFFA, FÅTÖLJ, SOFFBORD, Johannes Andersen Trensum möbelfabrik, 1960-tal.

192267. SOFFA, FÅTÖLJ, SOFFBORD, Johannes Andersen Trensum möbelfabrik, 1960-tal.

Soffa, Fåtölj, originalklädsel.
Soffa, tot längd 235, sitthöjd 40 cm
Soffbord halvmåneformat, ek .
Bord längd 158 x 50- 73 cm höjd 51 cm.

Mindre bruksslitage, mycket fint skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffbord halvmåneformat, ek .

Antal besök: 6 402