SPELBORD, rokokostil, 1900-tal.

192244. SPELBORD, rokokostil, 1900-tal.

Längd 82, bredd 41, höjd 46.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 82, bredd 41, höjd 46.

Bruksslitage.

Antal besök: 597