SALONGSBORD, PELARBORD, LÅDSPEGEL, 1800-tal.

19220. SALONGSBORD, PELARBORD, LÅDSPEGEL, 1800-tal.

Salongsbord i nyrokoko, längd 100, bredd 62, höjd 75 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 980