GLASPARTI, 15 delar, Gullaskruf, 1900-tal.

192200. GLASPARTI, 15 delar, Gullaskruf, 1900-tal.

Lockskål, blått glas. höjd 17 cm
Pluntor, 2 st. Höjd 18 cm.
Salt och pepparkar. Höjd 8 cm.
M.m
Selvis etikettmärkta.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pluntor, 2 st. Höjd 18 cm.
M.m
Selvis etikettmärkta.

Bruksslitage.

Antal besök: 538