Highboard/skänk.

Highboard/skänk.
1921944. Highboard/skänk.

Lådformad konstruktion med teakfaner, två lådor, två skjutdörrar och två vikdörrar. Interiör med inläggsbrädor.
Höjd: 145 cm, bredd: 210 cm, djup: 42 cm.

Åldersanpassade tecken på slitage i form av gnidning, smärre repor/fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
1921944. Highboard/skänk.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 786