1921944. Highboard/skänk.
1921944. Highboard/skänk.
Lådformad konstruktion med teakfaner, två lådor, två skjutdörrar och två vikdörrar. Interiör med inläggsbrädor.
Höjd: 145 cm, bredd: 210 cm, djup: 42 cm.
Åldersanpassade tecken på slitage i form av gnidning, smärre repor/fanerskador.