Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ANDERS PALMÉR. Landskapsmotiv, olja på duk, monogramsignerad.
19217. ANDERS PALMÉR. Landskapsmotiv, olja på duk, monogramsignerad.
46 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 60 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 419