Skalma, soffa, tvåsitsig.

Skalma, soffa, tvåsitsig.
1921689. Skalma, soffa, tvåsitsig.

Ljusbrunt Alinin läder, böjd form, märke: SKALMA
Mått: H. 80 cm, B 148 cm, djup 80 cm.

åldersanpassade tecken på slitage, gnidning, repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 746