Klädhängare från kontoret ny form.

1921668. Klädhängare från kontoret ny form.

Klädhängare från Büro neu Form, stål, svart. 8 kläder krokar
Mått: H. 180 cm. B. 83 cm D: 40 cm.

Åldersanpassat tillstånd med tecken på slitage, repor och gnidning, blixtrost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 244