FIOL med väska 1800-tal.

FIOL med väska 1800-tal.
192166. FIOL med väska 1800-tal.

etikettsignerad Antonius Stradivarius cremonensis faciebat Anno 1721 P. J. Ström.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 935