STOR JÄRNKULA, 1800-tal.

STOR JÄRNKULA, 1800-tal.
1921473. STOR JÄRNKULA, 1800-tal.

Diameter ca 12.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 12.

Slitage.

Antal besök: 641