PARTI TELEFONER, 4 st, Bl a Cobra, LM Ericsson.

192142. PARTI TELEFONER, 4 st, Bl a Cobra, LM Ericsson.

Cobratelefon, creme. Höjd ca 21,5 cm
Cobratelefon, blå. Höjd ca 21,5 cm
Telefon, märkt Teli, grön. Höjd 22 cm
Telefon, märkt Teli, röd. Höjd 22 cm.

Varierande slitage. Blå cobra med skador. Båda cobratelefonerna saknar kontakt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 819