TORE AHNOFF. "Berg och olivträd". Olja på duk, signerad Tore Ahnoff.

192137. TORE AHNOFF. "Berg och olivträd". Olja på duk, signerad Tore Ahnoff.

Text a tergo Tore Ahnoff -82. 57 x 48 cm.

Ytan med repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytan med repa.

Antal besök: 2 196