TALLRIK, BING & GRÖNDAHL.

TALLRIK, BING & GRÖNDAHL.
1921304. TALLRIK, BING & GRÖNDAHL.

Med måleri visande Kongens Nytorv, Köpenhamn, 1800-talets andra hälft, diameter 19 cm.

Lätt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt slitage.

Antal besök: 414