BOKHYLLA, Baladia & Valklein, Spanien, 1900-/2000-tal.

1921252. BOKHYLLA, Baladia & Valklein, Spanien, 1900-/2000-tal.

Brickmärkt. 4 hyllplan.
Längd ca 107, bredd 33,5, höjd 125 cm.

Bruksslitage, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkt. 4 hyllplan.

Bruksslitage, torrsprickor.

Antal besök: 885