JEAN LE MOAL. Akvarell.

JEAN LE MOAL. Akvarell.
1921118. JEAN LE MOAL. Akvarell.

Abstrakt komposition. Signerad och daterad 1978.
23x19 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

23x19 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 592