BERTILL VALLIEN. "BLUES FOUR ELEMENTS", KOSTA BODA.

1920793. BERTILL VALLIEN. "BLUES FOUR ELEMENTS", KOSTA BODA.

Skulptur i blått glas, med reliefdekor, signerad och numrerad, höjd 16 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 415