OSCAR REUTERSVÄRD. Omöjliga figurer, färglitografi, signerad Oscar Reutersvär.

192073. OSCAR REUTERSVÄRD. Omöjliga figurer, färglitografi, signerad Oscar Reutersvär.

52 / 230
Bladets hela storlek 50 X 38 cm.

Bladets med obetydlig fläck, ej inramad.

Oscar Reutersvärd (1915–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

52 / 230

Oscar Reutersvärd (1915–2002)

Antal besök: 3 731