ÅKE WICKSTRÖM. olja på duk, kustby, signerad.

1919964. ÅKE WICKSTRÖM. olja på duk, kustby, signerad.

Mått med ram ca 52x63 cm
Mått utan ram ca 40x50 cm.

Smärre ytsmuts.

Åke Wickström (1927–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått med ram ca 52x63 cm
Mått utan ram ca 40x50 cm.

Smärre ytsmuts.

Åke Wickström (1927–2019)

Antal besök: 257