KARMSTOLAR, ett par, samt TABURETT, nyrokokostil, 1900-tal.

191969. KARMSTOLAR, ett par, samt TABURETT, nyrokokostil, 1900-tal.

Stolarnas höjd ca 89 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolarnas höjd ca 89 cm.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 533