JOHN HEDMAN (1913-1994): "Mot Snasahögarna och Blåhammaren", olja på pannå.

1919696. JOHN HEDMAN (1913-1994): "Mot Snasahögarna och Blåhammaren", olja på pannå.

Signerad Hedman, daterad 79, ca 31x57 cm, med ram 44x69 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 279