KERAMIK, 11 delar bland annat tomtar, omkring 1900-talets mitt.

191968. KERAMIK, 11 delar bland annat tomtar, omkring 1900-talets mitt.

Höjd ca. 4-14 cm.

Kruka med nagg. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 4-14 cm.

Kruka med nagg. Slitage.

Antal besök: 698