KRYSTYNA RUDZKA. olja på duk, monogramsignerad.

191957. KRYSTYNA RUDZKA. olja på duk, monogramsignerad.

40 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 40 cm.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 817