SOFFBORD, jakaranda, 1960-tal.

19192. SOFFBORD, jakaranda, 1960-tal.

Utdragbara skivor, vitmetall underrede.
Längd 160, bredd 69,5, höjd 51 cm.
Utdragsskivor längd 2 x 29 cm.

Brukslitage, enstaka mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 067