SAS, armbandsur, sent 1900 / 2000-tal.

1919063. SAS, armbandsur, sent 1900 / 2000-tal.

Stål, quartz, stållänk, viklås, kaliber Miyota T270, länkens innermått ca 18,5 mm. boettens diameter 48 mm.

Bruksskick. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 995