SÄNGBORD, vitmålat, 1900-tal.

SÄNGBORD, vitmålat, 1900-tal.
191896. SÄNGBORD, vitmålat, 1900-tal.

Läng 44, bredd 33, höjd 74 cm.

Smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage och repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 613