ROLAND LINDBERG. På vägen ut, olja på duk, signerad Roland Lindberg.

191886. ROLAND LINDBERG. På vägen ut, olja på duk, signerad Roland Lindberg.

32 X 41 cm.

Roland Lindberg (1935–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 X 41 cm.

Roland Lindberg (1935–1993)

Antal besök: 5 049