LARS NORRMAN. Kvinnan på stranden, färglitografi, signerad Lars Norrman.

191874. LARS NORRMAN. Kvinnan på stranden, färglitografi, signerad Lars Norrman.

No 150 / 310
66 X 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

No 150 / 310
66 X 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 1 173