SMÅBORD, 3 st, varav 2 st i Engelsk stil. 1900-tal.

19186. SMÅBORD, 3 st, varav 2 st i Engelsk stil. 1900-tal.

Satsbord samt klaffbord Engelsk stil.
Lampbord med intarsia.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampbord med intarsia.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 914