STORMHATT samt ASK, Qualitys London. 18/1900-tal.

191866. STORMHATT samt ASK, Qualitys London. 18/1900-tal.

Strl 54. En tom ask medföljer.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 283