BOKHYLLA, engelsk stil, samt SPEGEL, 1900-tal.

19179. BOKHYLLA, engelsk stil, samt SPEGEL, 1900-tal.

Bokhylla med hyllplan samt skåpsdel, längd 93, bredd 27, höjd 87 cm.
Spegelns mått: 103 x 73 cm.

Slitage, fanerskador, stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegelns mått: 103 x 73 cm.

Antal besök: 794