PETER FREUDENTHAL. Komposition. Färglitografi, signerad och numrerad 50/86, daterad 1988.

191755. PETER FREUDENTHAL. Komposition. Färglitografi, signerad och numrerad 50/86, daterad 1988.

Bildyta 50 x 33 cm.

Fläck. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 50 x 33 cm.

Fläck. Oramad.

Antal besök: 824