PIERRE OLOFSSON. Komposition mot grått. Färglitografi, signerad och numrerad 95/120.

191749. PIERRE OLOFSSON. Komposition mot grått. Färglitografi, signerad och numrerad 95/120.

38x 44 cm.

Oramad.

Pierre Olofsson (1921–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

38x 44 cm.

Oramad.

Pierre Olofsson (1921–1996)

Antal besök: 751