ANDERS ZORN. "Tidigt", etsning, signerad.

191738. ANDERS ZORN. "Tidigt", etsning, signerad.

Bildstorlek 24,5 x 17,5 cm.

Gulnad och missfärgad. Ej examinerad ur ram.

Anders Zorn (1860–1920)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 24,5 x 17,5 cm.

Anders Zorn (1860–1920)

Antal besök: 2 597