SOFFA, nyrokokostil, 1900-tal.

191711. SOFFA, nyrokokostil, 1900-tal.

Klädsel av mörkrött sidentyg med medaljonger.

Bruksslitage på trä.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage på trä.

Antal besök: 604