BYRÅ/SNÄPPARE, Karl-Johan. 1800-tal.

191703. BYRÅ/SNÄPPARE, Karl-Johan. 1800-tal.

Bredd 110, djup 45, höjd 103 cm.

Bruksslitage, märken, repor, fläckar. Nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 999