Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
BENGT ÅGREN. Stadsvy, olja på pannå, signerad Bengt Ågren.
191674. BENGT ÅGREN. Stadsvy, olja på pannå, signerad Bengt Ågren.
22 X 27 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
22 X 27 cm.
Kalmar Auktionsverk
554